Кондиціонер Midea MA-24N1D0HI-I/MA-24N1D0H-O серії BLANC - оновлена модель 2019 з підігрівом картера компресора і дренажу зовнішнього блоку (MA 09, 18, 24 з маркуванням N1DOH). Спліт-система має низький рівень шуму, функцію запам'ятовування позицій жалюзі, самодіагностику та самоочищення, авторозморожування, режим осушення, турбо, сон, обігрів до 15С. Обрати та купити кондиціонери Midea інших моделей або з іншими технічними характеристиками можна з каталогу на нашому сайті. Технологія DC-Inverter Холод/тепло Follow me - стеж за мною Детектор витоку холодоагенту Самоочищення Автоматична робота горизонтальних жалюзі Гідрофільне покриття теплообмінника Споживання 1W у режимі очікування MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O Антикорозійне покриття теплообмінника Передня панель, що легко миється Запобігання обдуву холодним повітрям Холодоагент R410a Режим Еко Wide – «охоплюючий» повітряний потік Охолодження за низьких температур Низький рівень шуму Функція запам'ятовування позицій жалюзі Авторозмражування Самодіагностика Стильний сучасний дизайн внутрішнього блоку Ефективне осушення Турбо-режим MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O 3-хвилинна функція захисту LED-дисплей Таймер 24-години Авторестарт Підігрів піддону зовнішнього блоку Робота на обігрів до -15С Нічний режим - режим комфортного сну Додаткові опції на вибір WI-FI модуль (опція*) Дротовий пульт (опція*) * - кондиціонер може комплектуватись додатковими опціями за окрему плату. Самоочищення Функція активується після закінчення роботи спліт-системи MA-24N1D0HI-I/MA-24N1D0H-O. Перед повним відключенням кондиціонер виготовляє сушку теплообмінника. Це запобігає появі плісняви та бактерій, що викликають неприємні запахи. Самодіагностика Ця функція, якою оснащені кондиціонери Midea MA-24N1D0HI-I/MA-24N1D0H-O, дозволяє самостійно проводити діагностику системи на наявність помилок та у разі виявлення несправностей виводити на екран цифровий код помилки. Детектор витоку холодоагенту MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O обладнана спеціальним датчиком, що дозволяє контролювати тиск та витік фреону в холодильному контурі. У разі виявлення витоку система подасть сигнал або виведе цифровий код на дисплеї. Робота за низьких температур зовнішнього повітря Кондиціонер MA-24N1D0HI-I/MA-24N1D0H-O може працювати на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -15С. Може бути як основним, і додатковим джерелом тепла. Підігрів піддону зовнішнього блоку Підігрів піддону зовнішнього блоку призначений для того, щоб при роботі на обігрів при низьких температурах зовнішнього повітря, кондиціонер MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O не втрачав енергоефективності і не обмерзав. Охолодження за низьких температур Функція охолодження за низьких температур зовнішнього повітря буде корисна там, де навіть у холодну погоду спекотно. Це стосується приміщень з великою кількістю приладів, що потребують додаткового охолодження. Авторозморожування Функція авторозморожування необхідна при роботі MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O при низьких температурах, щоб уникнути утворення неледі, яка може перешкодити ефективній роботі кондиціонера. Функція WI-FI керування (опційно*) Додатково, MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O може комплектуватися функцією WI-FI stick, яка дозволяє за допомогою інтернет керувати системою з будь-якої точки з доступом в мережу. Для цього достатньо мати смартфон, планшет чи комп'ютер із програмою. Функція запам'ятовування позицій жалюзі Дуже корисна функція та особливість її в тому, що виставивши один раз положення жалюзі під необхідним кутом і натиснувши кнопку пам'ять, більше не буде необхідності щоразу налаштовувати жалюзі. Турбо режим Активувавши даний режим, MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O підвищує оберти вентилятора внутрішнього блоку, це дозволяє суттєво знизити час, за який спліт-система досягає заданої температури. Авторестарт Функція Авторестарту призначена на випадок, якщо раптово відбудеться відключення електроживлення, в цьому випадку MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O збереже раніше заданий режим і продовжить роботу після включення. Холодоагент R410a Робота MA-24N1D0HI-I/MA-24N1D0H-O відбувається на енергоефективному озонобезпечному фреоні R410a, який є безпечним для людей та планети. Антикорозійне покриття Спеціальне антикорозійне покриття, яке застосоване на зовнішньому блоці, відмінно захищає MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O від впливу навколишнього середовища, утворення корозії та іржі. Технологія DC-Inverter Технологія DC-Inverter дозволяє збільшити ефективність роботи MA-24N1D0HI-I/MA-24N1D0H-O, знижуючи при цьому енергоспоживання. Ця технологія робить роботу спліт-системи більш надійною та економічною. Передня панель, що легко миється Передня панель внутрішнього блоку MA-24N1D0HI-I / MA-24N1D0H-O зроблена таким чином, щоб людина могла самостійно її зняти і при необхідності помити від пилу або протерти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 12.8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 51.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 325х1038x220 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 84.5x70.2x36.3 см |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 до +50 / -15 до +50 |
| Колір | Білий |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 70 м2 |
| Потужність обігрів/охолодження | 2.28 (0.26-3.14) 2.5 (0.24-3.03) |
| Режими роботи | Обігрів; Осушення; Охолодження; Турборіжим |
| Рекомендована площа приміщення | 70 м2 кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 47/40/33/22 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 60 дБ |
| Теплопродуктивність | 7.33 (1.61-8.79) |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Режим Eco Слідкуй за мною (Follow Me) 3х хвилинна система захисту Автоперезапуск Авто-розморожування Самодіагностика |
| Холодопродуктивність | 7.03 (2.67-7.88) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 403 ₴


