Кімнатний термостат Salus RT310iSPE Кімнатний термостат Salus RT310iSPE – це інтернет керований терморегулятор. За допомогою термостата RT310iSPE або через додаток для смартфонів ви можете увімкнути або вимкнути систему опалення при необхідності відповідно до заданої температури. У комплект RT310iSPE входять: передавач – термостат RT310iTX, інтернет шлюз – iTG310 а також бездротова розетка – SPE868. Основні переваги програматора SALUS RT310iSPE: Бездротове керування через інтернет; Унікальність комунікаційних кодів; Термостат і виконавчий пристрій пов'язані за умовчанням; Програмування на 7 днів тижня або 5 робочих днів +2 вихідні з точністю до 24 годин; Функція захисту від замерзання системи регулювання температури від 5 до 9 °С; Алгоритм роботи TPI або гістерезису ±0.25°C / ±0.5°C; Режим сну (зупинення всіх функцій програматора); Режим відпустки; Чіткий екран з меню у графічній формі. Технічні характеристики: Бренд: Salus Серія: Salus RT Тип: Термостат Призначення: Для електричної теплої підлоги Тип установки: Накладний Спосіб управління: Бездротовий Тип управління: Цифровий (Електронний) Цикл роботи: Тижневий Матеріал корпусу: Пластик Контроль стану роботи: Дисплей Країна виробник товару: Китай Віддалене керування по Wi-Fi: Є Робоча частота (Гц): 50-60 Зони контролю: Однозонний Клас захисту: IP20 Колір: Білий Діапазон керування температурою (°С): 5-35 Захист від замерзання: Ні Погодозалежне управління: Ні Живлення (В): Від батарейок Гістерезис (°C): 0.5 Максимальний струм навантаження (A): 16 Додаткові характеристики: Таймер Спосіб живлення: Бездротовий Розміри (Г x Ш x В) (мм): 27 x 96 x 96 Комплектація: Термостат/Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Дисплей | Так |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання температури, °C | 5 до +35 °C |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальний струм, А | 16 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Призначення | Для електричної теплої підлоги |
| Робоча температура | 5 до +50 °C град. |
| Розмір, мм | 27 x 96 x 96 мм |
| Тип | Термостат |
| Тип керування | Цифровий (Електронний) |
| Управління по Wi-Fi | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 135 ₴


