Терморегулятор SALUS ЕRT20RF з круговою шкалою, бездротовий Бездротовий кімнатний терморегулятор котла Salus ERT20RF призначений для керування газовими та електричними котлами, а також інших систем опалення. До газових котлів терморегулятор підключається за допомогою безпотенційних "сухих" контактів реле, на клеми "room thermostat". Маючи струм навантаження до 16 Ампер, може застосовуватись і з електричними опалювальними приладами (панельні обігрівачі, інфрачервоні обігрівачі конвектора). Цей регулятор температури являє собою пристрій із двох блоків. Виконавчий блок (приймач-реле), що підключається до опалювального пристрою, а контрольним обладнанням є бездротовий контролер, на якому здійснюється контроль температури. Працює термостат від батарей, а приймач від живлення 230V. Встановлюється термостат на стіну на спеціальні кріплення. Salus ERT20RF має механічне регулювання температури, за допомогою шкали та коліщатка. Великою популярністю вона користується у будинках і квартирах, де ним користуватимуться люди похилого віку, тобто. у тих випадках, де потрібне просте, зрозуміле управління. Має індикацію роботи. ERT20RF від SALUS Controls – це стильний та точний цифровий терморегулятор. Він призначений для бездротового керування. Цей термостат здатний замінити більшість звичайних побутових термостатів. На відміну від звичайних одноблочних термостатів, цей пристрій являє собою новий тип термостата, в якому робочі функції розподілені між двома блоками. Приймач підключається електричною проводкою до керованого пристрою та керує ним у режимі УВІМК./ВИМК., Регулятор служить для введення налаштувань користувача і є засобом вимірювання та управління температурою. Ці два блоки зв'язуються між собою радіоканалом. Переваги: Безпотенційний тип реле Простий в установці Приймач 16 А Індикатор LED Пристрій ERT20RF легко монтується за допомогою задньої монтажної панелі, яка постачається разом із пристроєм – тільки для цілей монтажу, оскільки для встановлення контролера цієї моделі не потрібна електропроводка. Задню панель можна встановити прямо на поверхні стіни. Відповідне місце для встановлення терморегулятора ERT20RF знаходиться близько 1,5 м над рівнем підлоги. Не слід встановлювати термостат на зовнішню стіну, в місцях, що піддаються проникненню прямих сонячних променів або інших джерел тепла, а також у місцях, що піддаються протягам. Для забезпечення безвідмовного прийому радіочастотного сигналу (RF) уникайте встановлення поряд із пристроями типу радіо, телевізор або комп'ютер, а також поряд із великими металевими об'єктами. Не рекомендується встановлювати ERT20RF у замкнутих приміщеннях, наприклад, у підвалах. Характеристики: Виробник: Salus Країна виробник: Великобританія Вид терморегулятора: Механічний Максимальна сила струму: 16 А Максимальна температура регулювання: 30 °С Мінімальна температура регулювання: 5 °С Живлення: Терморегулятор - 2 батарейки типу AA; Приймально-керуючий блок - 230V AC / 50Hz Колір: Білий Габаритні розміри: - Висота: 95 мм - Ширина: 95 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання температури, °C | 5 - 30°C |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Максимальний струм, А | 16 А |
| Призначення | Для насосів, для теплих підлог, для кондиціонерів, для конвекторів |
| Робоча температура | 0 до + 40°C град. |
| Розмір, мм | 95х95х40 мм |
| Тип підключення | Бездротові |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 138 ₴


