Свердловинний насос NPO 2S QGD0,5-35-0,37 "IGLA" кабель 15 м
- Готово до відправки
- Код: 4823121300257
5 485 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний насос NPO 2S QGD0,5-35-0,37 "IGLA" кабель 15 м Електронасос шнековий свердловинний 2S QGD0,5-35-0,37 «IGLA» призначений для подачі чистої води без довговолокнистих домішок із свердловин із внутрішнім діаметром не менше 60 мм та колодязів. Ідеально підходить для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, у тому числі з використанням автоматичних систем підтримки тиску. Обмеження: Перекачувана рідина: чиста вода (крім морської) або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю Загальна мінералізація води не більше 1500 г/м3 Показник pH 6,5-9,5 Вміст механічних домішок, трохи більше 30 г/м3 Максимальний розмір частинок не більше 1 мм Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С Конструктивні особливості: Клапан зворотний із латуні Кожух насосної камери з нержавіючої сталі Насосний вузол – двозахідна гумова армована обойма та шнек з покриттям хромом (Cr) Гвинти з нержавіючої сталі Вал із нержавіючої сталі AISI 304 Ущільнення торцеве – графіт/кераміка/NBR/AISI 304 Покращено захист двигуна по лінії валу: торцеве ущільнення посилено спеціальною манжетою. Довжина кабелю живлення 15 м Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Спеціальна електротехнічна олія, нешкідлива для здоров'я людини та навколишнього середовища Ступінь захисту IPX8 Клас нагрівостійкості ізоляції В Однофазне виконання із встановленим у корпус електронасоса конденсатором Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Принцип дії: шнековий Потужність, Вт: 500 Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Діаметр насоса, мм: 51 Мінімальний діаметр свердловини, мм: 60 Тип приєднання патрубків: різьблення Вихідний патрубок: G½-B Максимальна глибина занурення, м: 15 Максимальний тиск, м: 52.0 Максимальна продуктивність, м³/година: 1.33 Оптимальний натиск, м: 31.00 Оптимальна продуктивність, м³/година: 0.60 Тип рідини, що перекачується: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 35 Максимальний розмір частинок, мм: 1 Шнур електроживлення, довжина, м: 15
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,7 |
| Висота подачі, м | 52 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр свердловини, мм | Від 60 мм |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна температура води | 35°C град. |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 V, 50 Гц В |
| Потужність, кВт | 0.5 |
| Принцип дії | шнековий |
| Продуктивність, л/хв | 22 |
| Продуктивність, м3/год | 1.33 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 485 ₴


