Модуль для терморегулятора фанкойлу Salus FC600-M 0-10V
- Готово до відправки
- Код: FC600-M 0-10V
5 324 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль для терморегулятора фанкойлу Salus FC600-M 0-10V Модуль Salus FC600-M 0-10V - модуль для фанкойлів, канальних нагрівачів або нагрівачів з вентиляторами, що керуються напругою 0 - 10В. Цей прилад є доповненням регулятора Salus FC600 . Спільно з EC-двигуном (electronic commutated motor), модуль забезпечує плавне перемикання швидкості та стабільну роботу вентилятора. Напруга постійного струму в діапазоні 0 - 10В змінюється відповідно до керуючих сигналів F1, F2, F3. Пристрій керує двома електричними приводами - клапанами в системах нагрівання та охолодження. Модуль Salus FC600-M 0-10V має ключові переваги: Керує вентиляторами із EC-двигуном Конвертує сигнал 230В AC/24В DC (приводи клапанів) Забезпечує плавну зміну обертів вентилятора при перемиканні щаблів його швидкості між низьким, середнім або високим Входи керування, пристосовані до виходів регулятора FC600 Основні характеристики та конструктивні особливості: Управління: електронне Тип монтажу: накладний Тип детектування: напруга Харчування: 220В Габарити (ВхШхГ): 51 х 90 х 65 мм Колір: сірий Вага: 0.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Живлення | 220 В |
| Колір | Сірий |
| Монтаж | Накладний |
| Розмір, мм | 51 х 90 х 65 мм |
| Тип | Модуль для терморегулятора |
| Тип керування | Електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 324 ₴


