Радіатор біметалевий RONDO 500/100 (35бар, 208Вт)
- Готово до відправки
- Код: RONDO 500/100-1
5 620 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор біметалевий RONDO 500/100 (35бар, 208Вт) RONDO 500/100 - це біметалевий секційний радіатор розроблений компанією "TG" LTD (Великобританія). Особливу увагу приділено міцності, корозійній стійкості та ефектному зовнішньому вигляду завдяки збільшеному корпусу до 100 мм. Вертикальні сталеві канали відрізняються збільшеними діаметрами 18 мм та товщиною стінки 2 мм, а горизонтальний колектор, виготовлений з низкоуглеродистої високоякісної сталі, має товщину стінки 4 мм. Біметалеві радіатори вдало поєднують найкращі властивості секційних алюмінієвих та трубчастих сталевих радіаторів, такі як міцність, довговічність, високий рівень тепловіддачі, сучасний дизайн. Всі внутрішні поверхні цієї моделі, що мають контакт з теплоносієм (водою), повністю виконані зі сталі, що дозволяє збільшити робочий тиск та загальний час експлуатації радіатора. Завдяки високому робочому тиску та високій корозійній стійкості, радіатори відмінно підійдуть для використання у системах центрального опалення. Характеристики: Країна-виробник: Великобританія Бренд: RONDO Міжосьова відстань: 500 мм Загальна висота: 557 мм Глибина: 100 мм Ширина: 80 мм Робочий тиск: 35 бар Об'єм теплоносія: 0,19 л Матеріал: біметал Форма: панельний Разміщення: настінне Вага: 1,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rondo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Висота, мм | 557 мм |
| Глибина, мм | 100 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Об'єм теплоносія, л | 0,19 л |
| Робочий тиск, бар | 35 бар |
| Теплова потужність, Вт | 208 |
| Ширина, мм | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 620 ₴


