Проточний водонагрівач CLAGE MBH 7 instantaneous water heater 6.5кВт
- Готово до відправки
- Код: 1500-16007
8 211 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач CLAGE MBH 7 instantaneous water heater 6.5кВт Електричний проточний водонагрівач Clage MBH 7 (6.5кВт) виробництва відомої німецької компанії відмінно підійде для підключення до кухонного миття або раковини у ванній. Завдяки компактним розмірам, він відмінно поміститься навіть у найменшій кухні, ванній або туалеті. Його можна використовувати у комерційних приміщеннях, де немає можливості розмістити бойлер, наприклад, у кафе, ресторані, магазині чи офісі. Ця модель проточного водонагрівача Clage має потужність 6.5 кВт і підходить для напруги 380 В. Має верхнє підключення і відмінно поміститися під раковиною або поряд з нею. Корпус виготовлений з якісного білого пластику. Усередині знаходиться колба з армованого жароміцного фторопласту. Вона витримує високу температуру та тиск до 20 атм. Всередині колби знаходиться спіральний ТЕН із нержавіючої сталі. Під час роботи водонагрівача, ТЕН вібрує та перешкоджає відкладенню накипу. Завдяки відсутності накипу збільшується термін служби нагрівача. Керування та безпека Прилад захищений від вологи, класом захисту IP 25. Тому його можна встановлювати близько до джерела води. Управління нагріванням води гідравлічне, водонагрівач сам регулює потужність, залежно від температури води на вході та потужності потоку води. Зміна температури води відбувається за допомогою регулювання напору води. Безпека пристрою забезпечує датчики перегріву та тиску. При надмірному тиску або високій температурі прилад миттєво вимкнутись. Кріплення Кріпитися проточний водонагрівач MBH 7 (6.5 кВт) на стіну. Монтаж займе буквально 10 хв. Задня панель прикручується до стіни за допомогою дюбелів або шурупів. Після цього до неї легко кріпитись основний блок, а до нього у свою чергу лицьову кришку. Залишається лише підключити воду та електрику. Комплектація У комплекті до водонагрівача йде гнучкий шланг для підключення гарячої води, трійник з прокладками, кріплення та інструкція. Характреистики: Бренд: Clage Країна виробництва: Німеччина Тип водонагрівача: Проточний Підведення води / Монтаж приладу: Верхній / Під раковиною Тип гідравлічного підключення: Системний (під тиском) Спосіб керування температурою: Гідравлічне (регулювання протоком води на змішувачі) Електрична мережа: 380В-415В, двофазна Номінальна сила струму: при U=400B; 16А Номінальна потужність: при U=400B; 6.5кВт Продуктивність (∆t = 25 °C): 3.7 л/хв Температура вихідної води: Регулювання протокою Протока води для включення, min: 2.4 л/хв Максимальний робочий тиск: 1 МПа Діаметр водяних патрубків: 3/8 ” Рекомендований перетин кабелю: 1.5 мм2 Клас енергоспоживання: A Клас захисту: IP 25 Висота: 135 мм Ширіна: 186 мм Глибина: 87 мм Вага: 1.5 кг Гарантія: 2 роки Дисплей: ні Питомий опір води при 15°С, Ω см ≥: 1100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Габарити (ВхШхГ) | 135х186х87 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту | IP25 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Кабель живлення з вилкою, інструкція з експлуатаці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга | 380В-415В, двофазна В |
| Номінальна сила струму, I(А) | 16 |
| Перетин кабелю, мм2 | 1.5 мм2 |
| Потужність, кВт | 6,5 |
| Підведення води | Зверху, 3/8" |
| Керування | Гідравлічне (регулювання протоком води на змішувачі) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 211 ₴


