Кондиціонер Bosch Climate CL2000 RAC 3,5 кВт
- Готово до відправки
- Код: 7733702189
20 790 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Climate 2000 3,5 кВт просте та доступне рішення для створення комфортного мікроклімату у Вашому приміщенні з якістю від Bosch. Встановлення та запуск кондиціонера Бош Клімат 2000 потужністю 3,5 кВт не може бути простішим. Конструкція внутрішнього блоку підключає дренажну трубку з будь-якого боку, ліворуч або праворуч, забезпечуючи ще більшу гнучкість та зручність обслуговування. Насолоджуйтесь рівномірним розподілом повітря завдяки розумному дизайну жалюзі для ефективного повітряного потоку, а також регульованій швидкості вентилятора, режиму турбо для нагрівання та охолодження та функції пам'яті для стійкої роботи. Кондиціонер Bosch буде ефективним протягом усього року та на довгі роки вперед. Завдяки використанню екологічного холодоагенту R32 та класу енергоефективності A++ для охолодження та A+ для нагріву, кондиціонер Climate 2000 RAC 3,5 – це ефективне кондиціювання з турботою про екологію. Основні переваги спліт-системи Bosch Climate 2000: Стабільна робота при температурі від -15 ° C до +50 ° C; Жалюзі забезпечують оптимальний потік повітря, за будь-яких потреб контролю клімату; Дуже тиха робота внутрішніх блоків із рівнем шуму 21 дБ(А); Фільтр високої щільності та фільтр з холодним каталізатором ефективно видаляють пил та пилок у приміщенні; Функція таймера дозволяє налаштувати включення та вимкнення у будь-який час доби; Інверторна технологія автоматично регулює частоту обертання компресора та зменшує споживання електроенергії; Теплообмінники зовнішніх блоків мають спеціальне антикорозійне покриття; Гідрофільне плівкове покриття запобігає накопиченню води на ребрах теплообмінника; Покриття мінімізує небезпеку зледеніння та одночасно підвищує ефективність; За допомогою функції "турбо" можна збільшити швидкість охолодження або нагрівання; Привабливий дизайн внутрішнього блоку із сріблясто-сірою накладкою; Просте керування за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип компресора | Інверторний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 23.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 805x194x285 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 720х270х495 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Немає |
| Діапазон температур, °C | -15 / + 50°C |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 35 |
| Потужність обігрів/охолодження | 1,213 / 1,088 кВт |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 54 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 62 дБ |
| Теплопродуктивність | 3,8 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | захист від замерзання, нічний режим роботи, таймер 24 години, вибір режимів роботи, турборежим, пульт ДК |
| Холодопродуктивність | 3,5 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 790 ₴


