Призначені для забезпечення безперебійного водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів чистою водою з колодязів, свердловин, збірних резервуарів, водопроводів та інших джерел. Станції автоматично підтримують необхідний тиск в системі водопостачання, самостійно включаючись і відключаючи в міру витрати води споживачами. Обмеження загальна мінералізація води: не більше 1500 г / м3 показник pH: від 6,5 до 9,5 максимальна температура перекачується рідини: до + 40 °С вміст механічних домішок: не більше 20 г / м3 (не більше 0,05 мм) максимальна температура навколишнього середовища: від + 1 °С до + 45 °С Конструктивні характеристики виконана на базі самовсмоктуючого електронасоса корпус насосної камери з чавуну колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL вбудований в насосну камеру вузол ежектора (дифузор з трубкою Вентурі) виконаний з високоміцного технополімера NORYL вал комбінований (AISI304, сталь) ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Вага | 18.2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 51 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Об'єм бака, л | 24 |
| Потужність, кВт | 1.05 |
| Принцип дії | Центробіжний |
| Продуктивність, м3/год | 3.1 |
| Тип насоса | Насосна станція |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴


