Занурювальний багатоступінчастий електронасос для колодязів Pedrollo UPm 2/5-GE Новий концептуальний модельний ряд занурювальних багатоступінчастих електронасосів розроблений з метою забезпечення ще більшої надійності завдяки запатентованим інноваційним технічним рішенням, що запобігають заклиненню електронасосів навіть після тривалих перерв у роботі. Завдяки високій ефективності та надійності, дані насоси рекомендуються для перекачування чистої води та широко використовуються в побуті, комунальному та сільському господарстві. Зокрема, у поєднанні з гідроакумуляторами вони використовуються для подачі води, зрошення садів і городів, підвищення тиску води в системі і т.д. Сертифікована система управління DNV: ISO 9001: Система управління якістю ISO 14001: Екологічний менеджмент Конструктивні характеристики Зовнішній кожух. Нержавіюча сталь AISI 304, напірний патрубок з різьбленням згідно з ISO 228/1 Кожух двигуна. Нержавіюча сталь AISI 304 Робоче колесо та Дифузори. Noryl FE1520PW Діафрагми. Нержавіюча сталь AISI 304 Вал двигуна. Нержавіюча сталь EN 10088-3 - 1.4104 Подвійне механічне торцеве ущільнення валу з проміжною масляною камерою Підшипники. 6303 2RS - C3 / 6203 ZZ - C3E Електродвигун UPm: однофазний 230 В - 50 Гц з тепловим захистом, вбудованим в обмотку. UP: трифазний 400 В – 50 Гц. Ізоляція: клас F Ступінь захисту: IP X8 Кабель електроживлення . Тип DRINCABLE® схвалений для використання в питній воді організацією WRAS відповідно до стандарту BS 6920, роздільна здатність № 7513. Довжина 20 та 10 метрів. Автоматичний випускний клапан Віброізолюючі опори Зовнішній вимикач поплавця (тільки для однофазних версій) Експлуатаційні характеристики Продуктивність до 180 л/хв (10,8 м³/год) Натиск до 81 м. Температура рідини до +40°C Максимальний вміст піску не більше 150 г/м³ Глибина занурення до 10-20 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини) Тривалий режим роботи електродвигуна S1 Кабель електроживлення довжиною 10-20 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Вага | 17.2 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 81 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 10 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/4" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/4" |
| Діаметр свердловини, мм | 150 |
| Живлення | Мережа |
| З поплавком | Да |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0,2 |
| Матеріал робочого колеса | норіл |
| Напруга | 230 V В |
| Потужність, кВт | 1.1 |
| Принцип дії | Вихровий |
| Продуктивність, м3/год | 10 |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 102 ₴


