Опис Електронасоси побутові центробіжні занурені (свердловинні). Галузь застосування Електронасоси свердловинні серії БЦП призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин з внутрішнім діаметром не менше 100 мм і колодязів. Ідеально підходить для використання в системах водопостачання, приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі та використанням автоматичних систем підтримання тиску. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність(P1), Вт Номінальна потужність (Р2), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача,Q м 3 /г 0 0,4 0,8 1,2 1,6 1,8 2 2,4 2,8 3,2 3,6 м 3 /г л/хв л/хв 0 6,7 13,3 20 26,7 30 33,3 40 46,7 53,3 60 БЦП1,8-18У* 350 270 4 66,7 Напор,м 24 23 22 21 19,5 18 17 15 12 9 6 БЦП1,8-28У* 450 350 35 34 33 31,5 30 28 26,5 23,5 19,5 15 10 БЦП1,8-35У* 600 450 47 44,5 42 40 37 35 33 29 24 19 13,5 БЦП1,8-42У* 710 550 54 52 50 47 43,5 42 39,5 35 30 23 16 БЦП1,8-50У* 820 600 60 59 58 55 52 50 47,5 42,5 36 29 20 БЦП1,8-60У* 1000 750 72 71 69 66 62 60 57 51 43 35 24 БЦП1,8-75У* 1150 900 92 89 86 82,5 78 75 73 64,5 55,5 45 32 БЦП1,8-90У* 1450 1100 122 116 112 105,5 98 94 90 80 69 56 41,5 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 50 г/м3 максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм максимальна температура рідини: + 35 °С Конструктивні характеристики патрубок напірний з латуні корпус сорочки насосної камери з нержавіючої сталі колесо робоче – плаваюче, центробіжне, закритого типу, виконано з ацетатної смоли фланець перехідною з латуні зворотний клапан вбудований в корпус напірної частини електронасосу вали двигуна і насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 гвинти, що стягують скоби, корпус двигуна і сорочка насосної камери з нержавіючої сталі ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 поліпшений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальною манжетою укомплектований кабелем електроживлення і пультом управління укомплектований тросом підвісу довжиною, що дорівнює довжині кабелю електроживлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений ступінь захисту IPХ8 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в пульт управління конденсатором і пристроєм захисту двигуна від перевантажень напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 8 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | 130 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +95 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.13 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 8 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 783 ₴


