Опис Електронасоси вихрові свердловинні. Галузь застосування Вихрові електронасоси 3SKm100 призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин з внутрішнім діаметром не менше 85 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі та з використанням автоматичних систем підтримання тиску. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ),Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 0,5 1,0 1,5 2,0 2,5 3,0 м 3 /г л/хв л/хв 0 8 17 25 33 42 50 3SKm100 950 3,4 57 Напор, м 65 55 45 37 28 20 9 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник рН 6,5 - 9,5 вміст механічних домішок, не більше 20 г/м3 максимальний розмір частинок, не більше 0,05 мм максимальна температура рідини: +35°С Конструктивні характеристики патрубок напірний з латуні корпус насосної камери з латуні колесо робоче - вихрове, виконано з латуні фланець перехідний з латуні вал з нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 поліпшений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальною манжетою довжина кабелю живлення 10 м Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з маслонаповнений ступінь захисту IPХ8 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в корпус двигуна конденсатором вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 65 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 15 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | 85 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, упаковка + кабель + пульт керування |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Принцип дії | Вихровий |
| Продуктивність, м3/год | 3.4 |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 718 ₴


