Опис Електронасоси свердловинні. Галузь застосування Електронасоси відцентрові свердловинні серії SPW призначені для перекачування води зі свердловин з внутрішнім діаметром 110 мм і більше (для моделей 4SPW) або 165 мм і більше (для моделей 6SPW), колодязів, цистерн і відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах промислового та сільськогосподарського водопостачання: в приватних будинках, фермерських господарствах, в системах мийного обладнання, в системах поливу в садівництві тощо. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 2 ), кВт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 3,5 7,0 10,5 14,0 17,5 18,0 21,0 24,5 28,0 31,5 м 3 /г л/хв л/хв 0 58 117 175 233 292 300 350 408 467 525 6SPW 18-95-7,5 7,5 33 550 Напор, м 127 126 125 118 109 98 95 82 63 41 15 6SPW 18-112-9,2 9,2 155 152 148 140 129 115 112 97 76 49 18 6SPW 18-135-11 11 184 181 175 166 153 138 135 117 92 61 22 6SPW 18-155-13 13 212 208 200 190 175 158 155 135 107 72 27 6SPW 18-180-15 15 254 248 237 223 205 183 180 157 124 84 31 Обмеження Робоча рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 Показник pH 6,5 – 9,5 Зміст механічних домішок, не більше 0,1% Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм Максимальна температура рідини: + 35 °С Конструктивні характеристики Патрубок напірний з чавуну з захисним покриттям Корпус насосної камери з нержавіючої стали Колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане зі спеціального технополімера Фланець перехідною з чавуну Вал насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Гвинти, що стягують скоби та захисний кожух з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве – графіт / SiC / NBR / AISI 304 Довжина кабелю живлення 2 м Двигун Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Приєднання відповідно до стандарту NEMA Покращений захист електродвигуна по лінії валу ступінь захисту IPХ8 Клас ізоляції В трифазного виконання Напруга живлення: 380 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 72.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 127 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 2 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр свердловини, мм | 165 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 380 V В |
| Потужність, кВт | 7.5 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 33 |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 828 ₴


