Зональний терморегулятор із круговою шкалою, дротовий Salus RT10T 230В
- Готово до відправки
- Код: RT10T
1 283 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зональний терморегулятор із круговою шкалою, дротовий Salus RT10T 230В Настінний кімнатний регулятор, призначений для контролю теплої підлоги, що характеризуються високою тепловою інерцією. Його під´єднують до дротового центру комутації. За допомогою дротового центру комутації на ньому можна знизити задану температуру, отримуючи сигнал NSB (нічного зниження температури) з тижневого регулятора. Характеристика: Серія - EXPERT Тип - Терморегулятор Призначення - Для систем опалення Особливості: - має алгоритм керування PWM - захист термостатичних клапанів від застою (VP) - легко встановлювати та просто обслуговувати Габарити (ВхШхГ) - 7.5 x 7.5 x 2.5 см Габарити упаковки (ВхШхГ) - 4 х 8 х 8 см Додаткові характеристики: Макс. навантаження - 10 (2) A Вихідний сигнал - 230В AC 50Гц Діапазон регулювання температури - від 5 до 30°C Алгоритм управління - PWM або Гістерезис ±0,5°C Зв’язок - Дротовий Вага в упаковці - 0,122 кг Кількість в упаковці, шт - 1 Країна реєстрації бренду - Велика Британія Країна-виробник товару - Китай Комплектація: - термостат - інструкція - гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,122 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон регулювання температури, °C | 5 - 30°C |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Клас захисту | IP21 |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Максимальне навантаження | 10 (2) A |
| Монтаж | Настінний |
| Особливості | Має алгоритм керування PWM, захист термостатичних клапанів від застою (VP), легко встановлювати та просто обслуговувати |
| Призначення | Для систем опалення |
| Розмір, см | 7.5 x 7.5 x 2.5 |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип підключення | Дротовий |
| Керування | PWM або Гістерезис ±0,5°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴


