Електронасоси відцентрові багатоступінчасті свердловинні 6SP призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок із свердловин із внутрішнім діаметром не менше 152 мм та колодязів. Електронасоси серії 6SP мають модульну конструкцію насоса та виготовлені повністю з корозійно-стійкої нержавіючої сталі та стійкі до дії абразивних матеріалів (не більше 250 г/м³). Використовуються для загального водопостачання населених пунктів, фермерських господарств, підприємств у протипожежних установках, у тому числі у системах забезпечення тиску з використанням автоматичних систем управління. Конструктивні характеристики: модульна конструкція насосної камери патрубок напірний з нержавіючої сталі колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з нержавіючої сталі фланець перехідний з нержавіючої сталі вал насосної частини із нержавіючої сталі AISI 304 проміжні підшипники насоса змащуються рідиною, що перекачується, і мають канали для проходження механічних домішок, що не дозволяє накопичуватися даним домішкам в проміжних робочих камерах насоса. гвинти, що стягують скоби (стяжки) та кожух кабелю з нержавіючої сталі торцеве ущільнення — графіт/кераміка /NBR/AISI 304 торцеве ущільнення двигуна захищене пісковідбивним екраном, який утворює лабіринтне ущільнення, що запобігає попаданню механічних домішок. Обмеження рідина, що перекачується: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м³ показник рН 6,5 - 9,5 вміст механічних домішок, не більше 250 г/м³ максимальний розмір частинок не більше 0,2 мм максимальна температура рідини, що перекачується +35°С Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції В трифазне виконання напруга живлення: 3F, 380 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 61 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 95 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 2 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр свердловини, мм | 152 |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 380 V В |
| Потужність, кВт | 5.5 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 24 |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 110 ₴


