Поверхневий електронасос Sprut HPF 350
- Готово до відправки
- Код: 4823072200392
8 234 ₴
7 520 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Електронасоси центробіжні. Галузь застосування Електронасоси серії HPF є нормальновсмоктувальними та призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних місткостей. Використовуються в системах дощувального і гравітаційного зрошення і поливу, в невеликих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 1,8 3,6 5,4 7,2 9,0 10,8 12,6 14,4 16,2 м 3 /г л/хв л/хв 0 30 60 90 120 150 180 210 240 270 HPF 350 1660 16,8 280 Напор, м 31 30,8 30,3 29,2 27,6 25,4 22,5 18,7 13,7 6,2 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,1% максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм максимальна температура рідини +60 °C максимальна температура навколишнього середовища +40 °С максимальний робочий тиск: 0,6 МПа (6 бар) Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконано з латуні вал з нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 31 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +60 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 1.66 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 16.8 |
| Тип насоса | поверхневий |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 520 ₴


