Поверхневий електронасос Sprut JSP 255А
- Готово до відправки
- Код: 4823072205571
3 710 ₴
3 389 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Електронасоси самовсмоктувальні. Галузь застосування Самовсмоктувальні, струменево-відцентрові електронасоси серії JSP призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних місткостей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Конструкція насосної частини JSP дозволяє отримати більш високі напори та висоту всмоктування в порівнянні зі звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 0,6 1,2 1,8 2,4 3 3,6 4,2 4,8 м 3 /г л/хв л/хв 0 10 20 30 40 50 60 70 80 JSP100A 610 2,7 45 Напор, м 40 32 25 18 11 JSP255A 1000 3,8 63 44 41 38 34 30 25 15 JSP355A 1200 4,0 67 54 49 45 41 36 30 19 JSP505A 1500 4,8 80 53 50 47 43 39 32 27 18 2 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,01% максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм максимальна температура рідини +40 °С максимальна температура навколишнього середовища +40 °С максимальний робочий тиск: 0,6 МПа (6 бар) Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче – центробіжне, закритого типу, з високоміцного технополімера NORYL, JSP 505A з латуні вбудований в насосну камеру вузол ежектора (дифузор з трубкою Вентурі) виконаний з високоміцного технополімера NORYL вал з нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 в 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 12.1 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 44 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 1 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 3.8 |
| Тип насоса | поверхневий |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 389 ₴


