Опис Електронасоси центробіжні самовсмоктувальні багатоступінчасті. Галузь застосування Електронасоси серії MRS-S є багатоступінчатими самовсмоктуючими та призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних місткостей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к.к.д. і низький рівень шуму. Назва «самовсмоктувальний» визначається здатністю створювати в підвідному трубопроводі вакуум необхідної величини, щоб підняти рідину до осі всмоктувального патрубка. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 0,6 1,2 1,8 2,4 3 3,6 4,2 4,8 5,4 м 3 /г л/хв л/хв 0 10 20 30 40 50 60 70 80 90 MRS-S3 750 5 83 Напор, м 30 29 26,5 24 21 18 15 10,5 6 MRS-S3/AISI316 750 5 83 30 29 26,5 24 21 18 15 10,5 6 MRS-S4 950 5,4 90 40 38,5 36 33 29 24,5 20 15 10 4 MRS-S5 1150 6 100 50 48 45 42 38 33,5 28 21 15 6,5 MRS-S5/AISI316 1150 6 100 50 48 45 42 38 33,5 28 21 15 6,5 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 - 9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,01% максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм максимальна температура рідини: + 40 °С максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар) Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні багатоступінчасті зважені корпус насосної камери з чавуну і нержавіючої сталі колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане з нержавіючої сталі вал з нержавіючої сталі AISI 304 (AISI 316) ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 50 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 1.15 |
| Принцип дії | Центробіжній |
| Продуктивність, м3/год | 6 |
| Тип насоса | поверхневий |
| Тиск, бар | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 601 ₴


