Опис Електронасоси вихрові. Галузь застосування Електронасоси серії QB призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних місткостей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. Завдяки конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, в яких присутнє повітря або газ. Є хорошим рішенням там, де необхідно створити високий натиск з відносно невеликою об'ємною подачею. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /г 0 0,3 0,6 0,9 1,2 1,5 1,8 2,1 2,4 2,7 3 м 3 /г л/хв л/хв 0 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 QB60 370 2,1 35 Напор, м 40 34 29 24 19 13 8 QB70 750 3,3 55 65 59,5 54 48,5 42,5 36,5 30 24 18,5 12,5 6,5 Обмеження рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник pH 6,5 - 9,5 вміст механічних домішок, не більше 20 г/м3 максимальний розмір частинок, не більше 0,05 мм максимальна температура рідини: +40°С максимальна температура навколишнього середовища: +40°С максимальний робочий тиск: 0,8 МПа (8 бар) Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче - вихрове, виконано з латуні вал з нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 5.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 40 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Принцип дії | Вихровий |
| Продуктивність, м3/год | 2.1 |
| Тип насоса | поверхневий |
| Тиск, бар | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 927 ₴


