Опис Електронасоси енергоефективні циркуляційні з "мокрим" ротором. Галузь застосування Циркуляційні енергоефективні електронасоси з «мокрим» ротором серії BPS Ecomax розроблені для зниження енергоспоживання систем опалення. Максимальна ефективність застосування досягається при установці в системах, оснащених автоматичною запірною арматурою (термовент, триходові клапани і тощо.) і пристроями нагріву (котлами) з вбудованою автоматикою. Обмеження Перекачувані рідини: чисті нев'язке, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності; загальна жорсткість, не більше 700 мкг-екв / дм3 вміст сполук заліза, не більше 500 мкг / дм3 вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / дм3 вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / дм3 водневий показник рН: 7,0 – 9,5 максимальний вміст гліколю: 50% граничні нижню і верхню значення температури робочої рідини: від + 2 °С до + 95 °С максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 °С Конструктивні особливості Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом Корпус насосної камери з чавуну з внутрішнім катафорезним покриттям Колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру Вал з металокераміки Підшипники ковзання з металокераміки Гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 Відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 Ротор оснащений постійними магнітами Корпус двигуна з алюмінію Вбудована система регулювання частоти обертання ротора Вбудована система захисту двигуна від перевантаження Електронна схема вибору режиму роботи насоса Фронтальна панель управління Цифрове електронне відображення споживаної потужності, обраного режиму роботи насоса, а також коду помилки при аварії на панелі управління Режим видалення повітря з електронасосу Гайки з'єднувальні в комплекті Укомплектований знімним кабелем живлення з розбірним з'єднувачем Двигун безколекторний постійного струму з мокрим « ротором » з електронним управлінням охолодження двигуна рідини вибір режиму роботи здійснюється кнопкою на коробці висновків ступінь захисту IP44 клас ізоляції F однофазне виконання з встановленої в коробку виводів електронною схемою управління частота обертання змінна, максимальна – 3000 об / хв напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 2.2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 6 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.048 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 3.6 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 333 ₴


