Програматор температури дротовий Engo E901 2хАА
- Готово до відправки
- Код: E901
3 508 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Програматор температури дротовий Engo E901 2хАА E901 – це універсальний провідний регулятор температури 3 в 1, що поєднує функції 2-х популярних типів тижневих програматорів та звичайного добового термостату. Підтримує комфортні умови у приміщенні відповідно до графіка роботи або настроєної користувачем постійної температури. Додаткові функції – „Відпустка”, „Вечірка”. Підключається безпосередньо до приладів (дротове підключення). Переваги: має 2 види тижневих розкладів температури можливість вибору типу управління: гістерезис або алгоритм TPI обмеження максимальної/мінімальної температури програмна зміна типу контактів реле – нормально відкритий (NO) або нормально закритий (NC) можливість вибору режимів НАГРІВАННЯ/ОХОЛОДЖЕННЯ Блокування кнопок та/або додаткових параметрів за допомогою PIN-коду можливість блокування клавіш керування теплою підлогою або джерелом обігріву Характеристики: Живлення: 2 x AA лужні батарейки Макс. навантаження: 5 (3) A Тип виходу: Контакти реле NO/COM (або NC/COM) Діапазон рег. темп.: 5 – 35°C Точність відображення: 0.1°C або 0.5°C Тип управління: TPI або Гістерезис (±0.25°C або ±0.5°C) Підключення: Дротове Габарити, мм: 150 x 84 x 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Батарейки |
| Сумісність з моделлю | Ryoga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Максимальне навантаження | 5 (3) A |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга | 2 x AA лужні батарейки В |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Регулятор температури | 5 – 35°C |
| Розмір, мм | 150 x 84 x 22 мм |
| Тип | Програматор |
| Тип підключення | Дротове |
| Керування | TPI або Гістерезис (±0.25°C або ±0.5°C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 508 ₴


