Термопривід Engo нормально-закритий М30х1,5 230 В
- Готово до відправки
- Код: E30NC-230
965 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопривід Engo нормально-закритий М30х1,5 230 В Термоелектричний привід призначений для систем зонального опалення. Може використовуватися, наприклад, з термостатичними клапанами колектрів для підлоги. Дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія по контуру, забезпечуючи регулювання температури. Може бути підключеним безпосередньо до регулятора або опосередковано центр комутації. Відмінні риси моделі: Дуже низьке споживання електроенергії – 2 Вт. Високий клас захисту – IP 54 ( захист від бризок , частковий захист від пилу) Компактні розміри дозволяють приладу бути встановленим в обмеженому просторі Швидкий час відкриття Сучасний дизайн у чорному забарвленні буде актуальним довгі роки у будь-якому інтер'єрі. Висока міцність виробу. Виробник використовував лише якісні матеріали Європейська якість, підтверджена сертифікатами Функція „First Open” першої установки. Полегшує користувачеві процес первинного налаштування та запуску пристрою Великий крок приводу Низьке споживання електроенергії Характеристика: Версія: NC (Нормально закритий) Різьба: M30 x 1.5 мм Живлення: 230В AC 50Гц Робоче споживання електроенергії: 2 Вт Imax.: 300mA / 200ms Сила тиску: 100 Н +/- 15% Крок приводу: 4.5 мм Темп. зберігання: від -25°C до +60°C Темп. повітря: макс. 60°C Рівень захисту: IP 54/II Довж. кабелю живлення: 90 см Розміри, мм: 41 x 65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Imax. | 300mA / 200ms |
| Вага (кг) | 0.141 |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина кабелю, м | 0,9 |
| Клас захисту | IP 54/II |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура довкілля, °C | від -25°C до +60°C |
| Напруга | 230 В AC 50 Гц В |
| Потужність, Вт | 2 |
| Розмір, мм | ø 41 x 65 мм |
| Різьба приєднання | M30 x 1.5 мм |
| Сила тиску, Н | 100 Н +/- 15% |
| Тип | Термопривід |
| Тип підключення | Дротовий |
| Крок приводу, мм | 4.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴


