Бездротове реле Engo EMOD-ZB ZigBee 3.0 для центру комутації ECB08M230 Модуль призначений для прямого підключення до провідного блоку ECB08M230. За допомогою EMODZB користувач може керувати зонами нагріву бездротовим способом через термостат, що працює у мережі ZigBee 3.0. Модуль має бути підключений до універсального шлюзу ZigBe 3.0. EMODZB можна програмувати та керувати через програму Engo Smart/Tuya. У комплекті йде модуль із тримачем для монтажу на DIN-рейку. Переваги: простий у використанні та інсталяції бездротовий зв'язок стандарту ZigBee 3.0 численні функції, доступні в програмі ENGO Controls / Tuya Smart світлодіодний індикатор стану роботи компактний розмір монтажний тримач на DIN-рейці у комплекті Характеристики: Живлення: 230V AC 50Hz Максимальний струм: 3 (1) A Тип зв'язку: ZigBee 3.0 2.4GHz Контрольний вихід: 230V перемінного струму Розміри, мм: 40 x 40 x 20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм, А | 3 (1) A |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга | 230V AC 50Hz В |
| Розмір, мм | 40 x 40 x 20 мм |
| Тип | Реле |
| Тип зв’язку | ZigBee 3.0 2.4GHz |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Керування | Електронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 973 ₴


