Релейний модуль Engo EREL-12ZB ZigBee 3.0 (12A) Продукт для “розумного” керування пристроями, які потребують безпотенційного керування. Вихід без напруги також дає можливість керувати пристроями, що вимагають 230 В. Розмір модуля дозволяє розмістити його в коробці прихованого монтажу. Його можна використовувати як реле керування котлом для системи опалення (логіка виходу "нормально відкритий") або тепловий насос. Працює відповідно до запрограмованих розкладів або сценаріїв (наприклад, робота залежить від роботи інших компонентів системи, таких як віконний/дверний датчик або температурний термостат). Для використання пристрою необхідно мати універсальний шлюз ZigBee 3.0. Переваги: численні функції доступні в програмі ENGO Smart / Tuya Smart вихід без напруги компактний розмір працює як ретранслятор ZigBee Характеристики: Живлення: 230V AC 50Hz Максимальний струм: 12A Тип зв'язку: ZigBee 3.0 2,4GHz Контрольний вихід: COM/NO (без напруги) Розміри, мм: 48x48x20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм, А | 12A |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга | 230V AC 50Hz В |
| Розмір, мм | 48x48x20 мм |
| Тип | Релейний модуль |
| Керування | Електронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 456 ₴


