Терморегулятор виносний цифровий Fado Smart TR11S Терморегулятор виносного цифрового Fado Smart TR11S забезпечує регульоване за часом налаштування температури в приміщенні, щоб таким чином налаштовувати фази обігріву відповідно до індивідуальних потреб. Терморегулятор Smart вимірює температуру і вологість повітря в приміщенні і періодично передає ці дані на клемну колодку KPK06S або на пов'язані з ним термоголовки Fado М30х1,5 Smart. Встановлені значення дають змогу точно регулювати температуру в приміщенні. Зв'язок з іншими компонентами здійснюється за допомогою радіопротоколу Homematic (HmIP). Терморегулятор Smart є складовою частиною системи Fado Smart House і призначений для: установки у житлових приміщеннях; обліку фактичної температури (температури у приміщенні) та вологості повітря; налаштування номінальної температури (комфортної температури); налаштування фактичної температури шляхом керування колодкою клемною Fado Smart для регулювання системи опалення теплої підлоги або пов'язаних з нею термоголовок Fado М30х1,5 Smart; бездротового зв'язку в мережі Alpha IP. Характеристики Fado SMART TR11S: Бренд: FADO Вид товару: Електричний Тип товару: Терморегулятор Серія: SMART Живлення: 2 батареї типу ААА Температура навколишнього середовища: від 0 до 50°С Радіочастота: 868,3 МГц / 869,525 МГц Стандартна зона прийому: 250 м (на відкритих ділянках місцевості) Тип з'єднання: Засувка Застосовується в рідині: Для води (гарячий і холод.) Група товару: Система "Розумний дім" Призначення: Для системи розумний будинок Форма товару: Прямий Матеріал: Пластик ABS Особливості товару: Цифровий виносний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з моделлю | M30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон температур, °C | +10...+30 °С |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Був |
| Максимальна температура довкілля, °C | Від 0 до 50 °C |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 220 В В |
| Розмір, мм | 86 x 86 x 24,6 мм/32 мм |
| Споживання електроенергії, Вт | 2 |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Керування | Електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 907 ₴


