Шланг для води в нержавіючій обплітці Fado FLEX є шлангом у формі рукава виготовленого з нетоксичної гуми марки EPDM в нержавіючій обплетенні, з накидними гайками з латуні. Шланг для води в нержавіючій обплітці Fado L=800мм Ду 10В підключається гайками з внутрішнім різьбленням з обох боків. Шланг зовні заплетений у нержавіючу оплетку марки сталь AISI 304, що дає можливість працювати в системі водопостачання в 20 bar при робочій температурі 90 °С. З обох кінців шланг обтиснутий за допомогою гільз і втулок, що забезпечує роботу під великим тиском і запобігає будь-якій протіканню води. Даний шланг призначений для використання як гнучкі елементи для монтажу побутового обладнання як змішувачі, пральні машини, насоси. Так і побутової сантехніки та арматури як унітази, біде, душові кабіни. Переваги шлангу в нержавіючій обплетенні: висока стійкість на стискування та злами; витримка широких діапазонів температур; стійкість до корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина, мм | 100 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна робоча температура | 90 °C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робочий тиск, бар | 20 |
| Розмір, мм | В3/8"хВ3/8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴


