Шланг для води в нержавіючій обплітці Fado підключається гайками з внутрішнім різьбленням з обох боків. Шланг ззовні заплетень у нержавіючу марку сталь AISI 304, що дає можливість працювати в системі водопостачання у 20 bar при робочій температурі 90 °С. З обох кінців шланг обтиснутий за допомогою гільз і втулок, що забезпечує роботу під великим тиском і запобігає будь-якій протіканню води. Даний шланг призначений для використання як гнучкі елементи для монтажу побутового обладнання як змішувачі, пральні машини, насоси. Так і побутової сантехніки та арматури як унітази, біде, душові кабіни. Гнучкий шланг для води Fado з приєднувальними гайками на 1/2" з одного боку та на 3/8" з іншого. Призначення для підведення води до сантехнічної арматури, опалювального та водогрійного обладнання. Підводка складається з термостійкого резинового шланга у зовнішній обплетенні з нержавіючої сталі AISI 304. Гайки з нікельованої латуні. Робоча температура рідини від 0 до 90°С. Робоче тиск до 20 бар. Гнучкий шланг Fado ZNBE80 надійний в експлуатації, довговічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина, мм | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна робоча температура | 90 °C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робочий тиск, бар | 20 |
| Розмір, мм | 3/8"х1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴


