Насос поверхневий NPO JSP 355A Самовсмоктуючі, струменево-відцентрові електро насоси серії JSP призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Конструкція насосної частини JSP дозволяє отримати більш високі напори і висоту всмоктування в порівнянні зі звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Можуть перекачувати рідини, в яких присутнє повітря або газ. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів. Обмеження насоса NPO JSP 355A: перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна мінералізація води, не більше 1500 г / м3 показник рН 6,5-9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,01% Двигун насоса NPO JSP 355A: асинхронний з короткозамкненим ротором, закритої конструкції, з зовнішньої примусовою вентиляцією клас ізоляції В однофазне виконання з встановленим в коробку висновків конденсатором вбудована в обмотку двигуна Захист від перевантажень з автоматичним перезапуском частота обертання: 2850 об/хв режим роботи: тривалий Конструктивні особливості насоса NPO JSP 355A: моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче-відцентрове, закритого типу, виконано з латуні або високоміцного техно-полімеру NORYL вбудований в насосну камеру вузол ежектора (дифузор з трубкою Вентурі) виконаний з високоміцного техно-полімеру NORYL ведучий вал з нержавіючої сталі AISI304 ущільнення торцеве-графіт / кераміка / NBR / AISI304 Характеристики: Виробник: NPO Кількість фаз: Однофазний Гарантія, міс: 24 Ступінь захисту: IP44 Висота, мм: 200 Ширина, мм: 185 Глибина, мм: 415 Маса, кг: 12,5 Матеріал корпусу: чугун Потужність, кВт: 1,2 Напруга, В: 220 Максимальний напір, м: 54 Напір, м: 30,1-50 Тип води: З дрібними частинками Максимальна температура перекачується рідини, °С: 40 Захист сухого ходу: Ні Максимальна продуктивність, м3/год: 4,8 Тип всмоктування: Самовсмоктувальний Діаметр вхідного патрубка, дюйм: 1 Діаметр вихідного патрубка, дюйм: 1 Температура довкілля, °С: 40 Максимальний робочий тиск, бар: 7 Наявність ежектора: Ні Максимальний розмір частинок, мм: 0,2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12,5 |
| Габарити (ВхШхГ) | 200х185х415 мм |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Захист сухого ходу | Немає |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0,2 мм |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 54 |
| Потужність, кВт | 1,2 |
| Робочий тиск, бар | 7 |
| Тип | Самовсмоктувальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 854 ₴


