Циркуляційний насос NPO GPD 20/6S-130 + гайки
- Готово до відправки
- Код: 4823121302589
1 962 ₴
1 776 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Електронасос циркуляційний серії GPD Галузь застосування: Електронасоси циркуляційні серії GPD призначені для перекачування робочих рідин в одно- і двотрубних системах опалення відкритого і закритого типу, в тому числі, що використовують енергію сонця, теплових насосах, системах кондиціювання повітря при стабільному або слабкому витраті робочої рідини. Обмеження робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв/кг вміст сполук заліза, трохи більше 500 мкг/кг вміст розчиненого кисню, трохи більше 50 мкг/кг вміст нафтопродуктів, трохи більше 1 мг/кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується від -10°С до +110°С максимальна температура довкілля: +40°С щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С Конструктивні характеристики моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери із чавуну колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру вал із металокераміки підшипники ковзання радіального типу з металокераміки гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач із нержавіючої сталі AISI 304 корпус двигуна з алюмінію гайки сполучні в комплекті Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, тришвидкісний охолодження двигуна рідиною, що перекачується перемикання швидкостей здійснюється механічним трипозиційним перемикачем ступінь захисту IP44 клас нагрівальностійкості ізоляції H однофазне виконання з встановленим у коробку виводів конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Технічні характеристики: Потужність: 0.062 кВт Терморегулятор: Без терморегулятора Ротор насоса: Мокрий Матеріал валу двигуна: Металокераміка Напруга: Однофазні 220 В Матеріал робочого колеса: Технополімер PEG-30 Авторегулювання напору: Без авторегулювання напору Монтажна довжина: 130 мм Максимальний тиск: 9.8 атм Матеріал корпусу: Чавун Продуктивність: 50 л/хв Максимальна температура рідини, що перекачується: 110°C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 6 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + гайки |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.062 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 3 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776 ₴


