Циркуляційний насос NPO BPS 12 Next Rec-T + шнур живлення
- Готово до відправки
- Код: 4823121303913
3 823 ₴
3 461 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис BPS 12 NEXT REC-T Галузь застосування: Електронасос енергоефективний рециркуляційний з "мокрим" ротором BPS12 NEXT REC-T застосовується для забезпечення циркуляції гарячої води в контурах рециркуляції води в контурах рециркуляції (від джерела нагрівання до кранів) систем гарячого водопостачання з метою підтримки постійної температури води. Мають можливість працювати в автоматичному режимі за температурою вмикання/вимикання та/або тимчасовим інтервалом доби. Також можуть застосовуватись у малих побутових системах опалення, охолодження або кондиціювання Обмеження: Робоча рідина: Вода або чисті, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок. Загальна жорсткість: Не більше 700 мкг-екв/л Зміст заліза: Не більше 500 мкг/л Вміст розчиненого кисню: Не більше 50 мкг/л Водневий показник pH: 7,0 – 9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Температурний діапазон рідини, що перекачується: +2°C...+95°C Максимальна температура довкілля: +40°C Конструктивні особливості: Тип насоса: Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом Корпус насосної камери: Нержавіюча сталь Робоче колесо: Вихрове, наполовину закрите, з нержавіючої сталі Безпідшипникова конструкція Гільза статора: Захисна з нержавіючої сталі Ротор: З магнітами постійного струму Корпус двигуна: Алюміній Вбудована система регулювання частоти обертання ротора Вбудована система захисту двигуна від перегріву, перевантажень, зниженої чи підвищеної напруги. Поставляється знімним кабелем з роз'ємним з'єднувачем довжиною 1,2 м. Технічні характеристики: - максимальний напір 1,4 м - Максимальна об'ємна подача до 0,7 м³/год (12 л/хв) Кількість режимів роботи – 4: - режим "Ручний" - режим "Автоматичний за температурою" - режим "Автоматичний за добою" - режим "Автоматичний за температурою та часом доби"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Вага | 1.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подачі, м | 1.4 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1/2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +110 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 0.009 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 0.7 |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 461 ₴


