Насос свердловиний NPO 75 SWS 1.2-90-0.75 + кабель 50 м комплектація "А"
- Готово до відправки
- Код: 4823121303517
9 676 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос свердловиний NPO 75 SWS 1.2-90-0.75 + кабель 50 м комплектація "А" Електронасоси свердловинні серії 75SWS призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок із свердловин із внутрішнім діаметром не менше 85 мм та колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, в тому числі і з використанням автоматичних систем підтримки тиску. Обмеження: Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю Загальна мінералізація води не більше 1500 г/м³ Показник рН 6,5 - 9,5 Вміст механічних домішок, трохи більше 50 г/м³ Максимальний розмір частинок не більше 0,2 мм Максимальна температура рідини, що перекачується: +35 °С Конструктивні характеристики: Патрубок напірний з латуні Корпус насосної камери з нержавіючої сталі Колесо робоче – плаваюче, відцентрове, закритого типу, виконане з ацетатної смоли Фланець перехідний з латуні Вали двигуна та насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Гвинти, що стягують скоби, корпус двигуна та сорочка насосної камери з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве – графіт/кераміка /NBR/AISI 304 Покращено захист двигуна по лінії валу: торцеве ущільнення посилено спеціальною манжетою. Укомплектований кабелем електроживлення з "євровилкою" Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Ступінь захисту IPХ8 Клас нагрівостійкості ізоляції В Однофазне виконання із встановленими в корпус електродвигуна конденсатором та вбудованим в обмотку пристроєм захисту двигуна від перевантажень Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник - NPO Потужність - 1170 Вт Напруга мережі - 220 В Пропускна спроможність – 3 куб. м/год Спосіб встановлення насоса - Занурювальний Максимальний натиск – 102 м Максимальна температура робочої рідини – 35 °С Якість води - Чиста Максимальна глибина занурення – 20 м Підвищення тиску - Так Вид насоса - Свердловина Довжина мережевого шнура – 50 м Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь Вага – 16.6 кг Країна виробник - Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16.6 |
| Висота подачі, м | 102 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю, м | 50 |
| Діаметр патрубка | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | від 85 мм |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IРХ8 |
| Комплектація | Електронасос, кабель 50 м, інструкція з експлуатації, упаковка |
| Максимальна температура води | 35 °C град. |
| Матеріал робочого колеса | Ацетатна смола |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 102 |
| Потужність, кВт | 1.17 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 3 |
| Спосіб встановлення | Занурювальний |
| Тип насоса | Свердловинні насоси |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 676 ₴


