Дренажно-фекальний насос NPO V 1100 Електронасос V1100 призначений для відведення води з затоплюваних приміщень; перекачування рідин з малим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналі- заційних вод, що містять колоїдні, маслянисті речовини, дощової та фільтра- ційної води; переробки побутових стоків; подачі води з відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарствах там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску. Рідина, що перекачується: чиста або забруднена вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю: Показник рН: 4-10.Вміст механічних домішок, не більше: 5 кг/м3.Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С. Укомплектовані вимикачем поплавковим і кабелем живлення Корпус насосної камери, щити підшипникові, кришка верхня виконані із чавуну з антикорозійним лакофарбовим покриттям. Колеса робочі – відцентрові, напів- закритого типу, виконані із чавуну Корпус двигуна, елементы кріплення і вал із нержавіючої сталі. Асинхронний, конденсаторний дви- гун с мідною обмоткою, адаптований для тривалого режиму роботи. Термовимикач в обмотці двигуна для захисту від перевантаження. Надійний захист від потрапляння води в двигун по лінії валу – армована манжета, ущільнення торцеве в масляній камері. В моделі V1300D встановлений механізмом подрібнення з загартованої сталі і пульт керування з вимикачем і захисним реле Для транспортування і монтажу електронасосу, на кришці верхній встановлена зручна ручка з пластиковою накладкою. В комплектності перехідник для приєднання шлангу. Рідина, що перекачується: чиста або забруднена вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю: Показник рН: 4-10. Вміст механічних домішок, не більше: 5 кг/м3. Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С. Рідина, що перекачується: чиста або забруднена вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю: Показник рН: 4-10. Вміст механічних домішок, не більше: 5 кг/м3. Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С. Рідина, що перекачується: чиста або забруднена вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю: Показник рН: 4-10. Вміст механічних домішок, не більше: 5 кг/м3. Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С. Рідина, що перекачується: чиста або забруднена вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю: Показник рН: 4-10. Вміст механічних домішок, не більше: 5 кг/м3. Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 21,5 |
| Висота подачі, м | 12 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Живлення | Мережа |
| З ножем | Немає |
| З поплавком | Да |
| Комплектація | укомплектований поплавковим вимикачем, кабелем живлення |
| Максимальний розмір частинок, мм | 35 |
| Матеріал корпусу | чавун та нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Напруга | 220 В |
| Потужність, кВт | 1.2 |
| Продуктивність, м3/год | 24 |
| Температура рідини | +35°С |
| Тип насоса | Дренажно-фекальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 258 ₴


