Газовий проточний водонагрівач Атем ВПГ-20M білий
- Готово до відправки
- Код: ВПГ-20M
8 036 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газовий проточний водонагрівач Атем ВПГ-20M білий Потужний пристрій з продуктивністю до 10 літрів гарячої води за хвилину та відведенням продуктів згоряння в димар! Теплообмінник - 100% мідь Працює при низькому тиску води Захист від "сухого" горіння Захист від високого тиску та перегріву Контроль тяги Функції та особливості: Теплообмінник з безкисневої міді 99,9% вагою 2,4 кг!: мідний теплообмінник дозволяє досягти дуже високих показників ефективності водонагрівача, а також, за рахунок товщини стінки теплообмінника, значно продовжити термін його служби! Захист: іонний контроль полум'я автоматично відключить подачу газу при згасанні полум'я пальника, що повністю виключає витік газу. Економія енергії: В апараті використовується вдосконалений газовий блок, який дозволить економити газ і використовувати водонагрівач в більш економному режимі. Робота при низькому тиску води: водонагрівач працює, навіть якщо тиск води в системі 0,05 МПа (0,5 Бар), а значить підходить користувачам, які живуть на верхніх поверхах або мають низький тиск води в трубопроводі. Захист від сухого горіння: при увімкненні водонагрівача без протоки води пристрій захисту автоматично відключить подачу газу. Захист від високого тиску: як тільки тиск води перевищить 1 МПа, запобіжний клапан автоматично зменшить тиск, щоб уникнути пошкоджень. Захист від перегріву: при нагріванні води в апараті вище 75 ° С спрацює датчик перегріву і припинить подачу газу в пальник. Після 20 хвилин безперервної роботи апарат автоматично вимикається, для продовження роботи апарат необхідно перезапустити. Контроль тяги: якщо тяга в димарі недостатня і з'явиться небезпека надходження продуктів згоряння до приміщення, пристрій контролю тяги негайно відключить подачу газу. Характеристики: Модель: ВПГ-20М Тип: Газовий проточний водонагрівач Тип установки: Навісний Відвід продуктів згоряння: Димохід Тип камери згоряння: Відкрита Подача повітря для роботи водонагрівача: З приміщеня Матеріал теплообмнника: Мідь Водопідігрів: Так Датчик тяги: Так Датчик полум'я: Так Датчик перегріву: Так Пьєзорозпал: Так (Іскровий електрод) Підключення до електромережі: Ні (Елементи живлення типу D) Термоіндикатор: Так (електронний індикатор) Вид палива: Природний газ Номінальна теплопродуктивність, кВт: 20 Теплова потужність пальника, кВт: 22,4 Номінальний тиск природного газу, Па: 1274 Номінальна витра газу, м3/годину: 2,24 Тиск води (мінімум/максимум), МПа: 0,05-0,6 Продуктивність при нагріві води з різницею температур на вході і на виході 25 ОС, л/хв: 10 Внутрішній діаметр димовідвідної труби, мм: 100 Габаритні розміри, мм: 550х330х188 Вага, кг, нетто, ± 10 %: 9 Вага, кг, брутто, ± 10 %: 10 Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Вага | 9 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | Природний газ |
| Вид розпалювання | Від батарей (електронний) |
| Встановлення | Навісний |
| Відведення газів | Димохідний |
| Габарити (ВхШхГ) | 550х330х188 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр димаря | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Газовий водонагрівач «ВПГ-20М». Інструкція з експлуатації. Паковання |
| Потужність, кВт | 20 |
| Продуктивність, л/м | 10 |
| Тип камери згоряння | Відкрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 036 ₴


