Eldom Green Line 2000 підлоговий належить до комбінованих підлогових бойлерів з одним теплообмінником має хороші експлуатаційні характеристики, і високий рівень ККД. Нижнє розташування змійовика, що максимально акумулює енергію альтернативного джерела. Велика площа теплообмінника дає змогу універсальне застосування цієї моделі водонагрівачів. Є сенсорні муфти для теплообмінника – встановлення термодатчиків дозволяє точне управління системою опалення та забезпечує її економічне функціонування. Теплоізоляційний шар із експандованої поліуретанової піни товщиною 43 мм, що забезпечує виключно низькі теплові втрати та економію коштів. Переваги бойлера Eldom : Мінімальні втрати тепла. Покриття бака із зносостійкої цирконієвої емалі, нанесеної за допомогою технології рідкого емалювання. Встановлено один магнієвий анод для оптимального захисту від корозії. Комбінований запобіжний клапан. Корпус із синтетичної зносостійкої матерії кольором INOX. Бак з покриттям із зносостійкої цирконієвої емалі та двома магнієвими протекторами для оптимального захисту від корозії всього об'єму. Циркуляційна муфта. Електричний трубчастий нагрівач спеціально проектований для цієї моделі та виготовлений за технологією останнього покоління. Висновки, зручні для встановлення та обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELDOM |
| Вага | 272 кг |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор температури | Електронний |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ВхШхГ) | 2255 x 1400 x 1535 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Бойлер, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Матеріал внутрішньої частини бака | Емаль |
| Напруга | 400 В В |
| Об'єм бойлера, л | 2000 |
| Потужність, Вт | 12000 |
| Підведення води | Сбоку |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип бойлера | Накопичувальний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Управління по Wi-Fi | Без керування по Wi-Fi |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 430 ₴


