Інтернет термостат Engo MODBUS E10-MBUSB Wi-Fi чорний Модель з параметрами, що відповідають контролеру E10, але з додатковою функцією підтримки протоколу MODBUS. Сучасний терморегулятор, який дозволяє економно та екологічно керувати будь-яким видом опалення. Характеризується прозорим меню та різноманітністю корисних функцій. Забезпечує віддалений контроль системи опалення ENGO Smart/Tuya Smart. Програмування E10 дуже просте i дозволяє пристосовувати робочий цикл до розкладу дня користувачів. Для кращого підбору модель доступна в білому та чорному кольорі. Характеристика: Живлення: 230В AC 50Гц Максимальний струм: 3 (1) A Діапазон рег. темп.: 5 – 45°C Точність відображення: 0.1°C Алгоритм керування: - TPI - Гістерезис (±0.1°C до ±0.5°C) Тип зв’язку: Wi-Fi 2,4 ГГц, MODBUS RS-485 Контрольний вихід: NO/COM (без напруги) Розміри, мм: 86 x 86 x 39 (14 – товщина після монтажу в коробці φ 60)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з моделлю | Ryoga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Живлення | 230V AC 50Гц |
| Клас захисту | IP30 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальний струм, А | 3 (1) A |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Вбудований, в підрозетник |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Регулятор температури | 5 - 45°C |
| Розмір, мм | 86 x 86 x 39 мм (14 – товщина після монтажу в коробці φ 60) |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип підключення | Провідний |
| Керування | TPI або Гістерезис (від ±0.1°C до ±0.5°C) |
| Управління по Wi-Fi | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴


