Самовсмоктувальний насос Pedrollo FUTURE JETm 1C-ST Електронасоси FUTURE JET мають міжнародний патент. Вони здатні створювати такий самий тиск, як і класичні насоси JSWm, при цьому подвоюючи свою потужність і знижуючи енергоспоживання до 50%. Енергозбереження до 50% Зменшення турбулентності для надзвичайно стабільної роботи насоса Поліпшене співвідношення потужність/потік Серія насосів FUTURE JET торгової марки Pedrollo самоусмоктувальні, побутові, з одним робочим колесом для перекачування чистої води. Широко застосовуються в побутовому секторі у поєднанні з гідроакумуляторами або накопичувальними ємностями малих та середніх обсягів. Корпус насоса – нержавіюча сталь AISI 304, робоче колесо нержавіюча сталь AISI 304. Однофазна версія насосів FUTURE JETm має вбудований тепловий захист. Манометрична глибина всмоктування цієї серії насосів становить 9 метрів. Ця серія спроектована для перекачування води з підвищеним вмістом повітря. Встановлювати серію насосів Педролло FUTURE JET виробник рекомендує у закритих приміщеннях, а також у місцях захищених від негоди. Застосування насосів Pedrollo серії FUTURE JET: Продуктивність: до 120 л/хв Натиск: до 55 м Максимальний тиск у камері насоса: 6 бар Максимальна висота всмоктування: 9 м Температура рідини: до +400С Водопостачання, зрошення, системи підвищення тиску Комунальний сектор Холодопостачання та системи кондиціювання Система поливу та зрошення Системи циркуляції рідини Робоче колесо - нержавіюча сталь або норил Торцеве ущільнення для інших температурних режимів Частота 60 Гц та інша напруга Захист класу IPX4 Характеристика: Корпус насоса: Нержавіюча сталь AISI 304 Крильчатка: Нержавіюча сталь AISI 304 Напруга (V): 220В 1F Max. потужність, квт: 0.37 Max. подача, куб./год.: 5.4 Max. натиск, метрів: 31 Номінальний струм А: 2.6 Різьблення "дюймів": 1" х 1" (дюйма) Вага кг: 6.9 Гарантійний термін, міс: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1" х 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 31 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 2.6 |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний |
| Тиск, бар | до 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 154 ₴


