Насос свердловинний Pedrollo 6SR18/22-PD Насоси типу 6SR від італійського виробника Pedrollo є багатоступінчастими заглибними 6” електронасосами для глибоких свердловин. Всі основні деталі насосного агрегату, крім робочих коліс та дифузорів, виготовлені з нержавіючої сталі. Робочі колеса та дифузори виготовляються з технополімеру стійкого до стирання. Електронасосні агрегати 6SR складаються з електродвигуна та насосної частини. У робочому стані електродвигун перебуває унизу (під насосною частиною) насосного агрегату. При правильно підібраному діаметрі свердловини це забезпечує необхідне йому охолодження. Крутний момент від двигуна до насоса передається через муфтове жорстке з'єднання. Напірний патрубок знаходиться у верхній частині насоса, спрямований вертикально і має різьбове з'єднання. Сам насос має конструкцію, при якій кілька робочих коліс з технополімеру, послідовно один за одним розташовані на одному валу. Тиск збільшується від колеса до колеса і на виході насос дає високі показники напору. Насоси 6SR можуть бути встановлені в свердловину діаметром не менше 6” (150 мм) і опускаються в неї за допомогою нагнітальної труби на глибину, яка забезпечує повне занурення (не менше 1 м від поверхні води і не менше 1 м від дна свердловини). Ці умови повинні бути дотримані і під час роботи насосного агрегату, тому свердловина повинна мати достатній дебіт (приплив води, що забезпечує достатній обсяг води, що викачується). Насоси Pedrollo серії 6SR використовуються переважно для подачі чистої води в побутових та промислових цілях, дощових та зрошувальних установках, системах пожежогасіння, для подачі води зі свердловин. SR – позначення групи насосного агрегату; 1 – продуктивність у м.куб./годину при максимальному ККД; m - монофазний (відсутність букви означає, що насос 3-х фазний); 13 – кількість робочих коліс/ступенів насосного агрегату; PD - позначення говорить про те, що двигун виробництва компанії Pedrollo, що застосовується в насосному агрегаті (FK - виробництва Franklin Electric, HYD - без електродвигуна). Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Свердловинний Спосіб встановлення насоса: Занурювальний Максимальний тиск: 298.0 (м) Пропускна спроможність: 27 (куб. м/год) Потужність що споживається: 18500.0 (Вт) Напруга мережі: 220~230/400 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 35.0 (град.) Діаметр патрубка: 3” Якість води: З дрібними частинками
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 100 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю, м | 4 |
| Діаметр патрубка | 3" |
| Діаметр свердловини, мм | від 150 мм |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35°C |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер noril GFN2V з покриттям із спеціальної гуми |
| Напруга | 380 В В |
| Напір max, м | 298 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 40.7 |
| Потужність, кВт | 18.5 |
| Продуктивність, м3/год | 27 |
| Тип насоса | Занурювальний; Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 037 ₴


