Регулятор для управління насосом опалення SALUS PC11 Salus Controls - англійська фірма, яка займається дослідженнями та виробництвом у сфері автоматизації керування опаленням, має своїх представників по всій Європі. Інноваційна продукція фірми, високотехнологічна та має високу якість, перевірену часом. Автоматика Salus дозволить налаштувати зручну для Вас температуру в домі та дозволить значно зекономити на паливі, шляхом його більш розумного використання. Опис регулятора для керування насосом Salus PC11: Salus PC11 контролер , призначення якого - керування циркуляційним насосом центрального опалення або гарячого водопостачання. Його обов'язок - ввімкнення насоса, коли температура в котлі буде вищою за задану Вами на регуляторі, а також відключення насосу при охолодженні котла або вимкненні. Це дозволяє заощадити понад 60% на енергії, шляхом розумнішого використання насоса, а також значно збільшує термін його дії. Це підвищує надійність системи опалення, а також мінімізує витрати на її використання. Властивості регулятора управління циркуляційним насосом Salus PC11: керування циркуляційним насосом в системах центрального опалення та ГВП; автоматичне ввімкнення насоса при перевищенні заданої Вами температури; значно подовжує термін експлуатації насосу; сигналізація, яка повідомляє, коли температура в котлі значно перевищує нормальну; захист від замерзання та функція анти-стоп; заощадження на електроенергії та паливі понад 60%. Характеристики: Живлення: 230 V / 50Hz ±10% Споживання струму: 2 W Температура навколишнього середовища: -10 до 50°C Максимальне навантаження виходу насоса: 6 A Діапазон виміру температури: 0 до 99°C Діапазон вказаних температур: 5 до 80°C Температурний діапазон виносного датчика: -10 до 120°C Довжина датчика: 1,2 м Опис регулятора:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 1,2 м |
| Діапазон вимірювання температури, °C | 0 до 99°C |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -10 до 120°C |
| Живлення | 230 V / 50Hz ±10% |
| Колір | Сірий |
| Максимальна температура довкілля, °C | -10 до 50°C |
| Максимальний струм, А | 6 A |
| Призначення | Керування циркуляційним насосом центрального опалення або гарячого водопостачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴


