Контролер насоса CO Engo EPC11 Призначений для управління насосом води в контурі СО. Завдання пристрою – увімкнути насос, якщо температура перевищує бажане значення, і вимкнути його, якщо котел охолоне (через вимкнення). Це запобігає зайвій роботі насоса і продовжує термін служби, що дозволяє заощадити електроенергію. Характеристики: Живлення: 230V AC 50Hz Макс. Навантаження: 3 (1) A Діапазон вимірювання температури: 0 – 99°C Діапазон регулювання температури: 5 – 80°C Температурний опір датчика: -10 – 120°C Довжина проводу датчика: 1,5 м Розміри, мм: 155x70x39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина проводу датчика, м | 1,5 |
| Діапазон вимірювання температури, °C | 0 – 99°C |
| Діапазон регулювання температури, °C | 5 – 80°C |
| Живлення | 230V AC 50Hz |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 3 (1) A |
| Призначення | Для управління насосом води в контурі СО |
| Розмір, мм | 155x70x39 |
| Температурний опір датчика, °C | -10 – 120°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 806 ₴


