Вихровий насос Pedrollo PKm 70 Насоси вихрового типу PKm рекомендуються для перекачування чистої, без абразивних частинок води та рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Насоси надійні, прості в експлуатації та економічні. Ідеально підходять для застосування у побуті. У поєднанні з гідроакумуляторами невеликих обсягів використовуються для подачі води, садів та городів. Установка насоса повинна проводитись у закритих приміщеннях або у захищених від негоди місцях. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування Використання: зрошення, система водопостачання, системи тиску Типологія: поверхневі Тип продукції: вихрові Експлуатаційні обмеження: Манометрична висота всмоктування: до 8 м Температура рідини: від -10 ° C до +60 ° C Температура навколишнього середовища: до +40°C (+45°C для PK 60) Максимальний тиск у корпусі насоса: 6 бар у PK 60, PK 60-MD, PK 65, 7 бар у PK 70, PK 80, 10 бар у PK 90, PK 100, PK 200, PK 300 Тривалий режим роботи електродвигуна: S1 Характеристика: Корпус насоса: Чавун Крильчатка: Латунь Напруга (V): 220В 1F Max. потужність, квт: 0.6 Max. подача, куб./год.: 3.0 Max. натиск, метрів: 65 Номінальний струм А: 5.2 Різьблення "дюймів": 1" х 1" (дюйма) Вага кг: 10 Гарантійний термін, міс: 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота всмоктування, м | до 8 |
| Висота подачі, м | 65 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +60°C |
| Матеріал робочого колеса | Латунь, з периферійними радіальними лопатками |
| Напруга | 220 В В |
| Номінальна сила струму, I(А) | 5.2 |
| Потужність, кВт | 0.6 |
| Продуктивність, м3/год | 3.0 |
| Тип насоса | Вихровий |
| Тиск, бар | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴


