Багатоступінчастий самовсмоктуючий насос Pedrollo PLURIJETm 4/200X Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування води навіть у присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується, і хімічно неагресивних рідин для матеріалів, з яких виготовлений насос. Самовсмоктувальні насоси PLURIJET 90X-130X-200X проектовані для перекачування води навіть у присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується. Завдяки безшумності, низькому споживанню енергії та надійності вони рекомендуються для застосування в побуті та в комунальному господарстві, зокрема, для підвищення тиску та подачі води у поєднанні із системами підтримки тиску, для перекачування дощових вод, в іригаційних системах тощо. Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, застосування у комунальному господарстві Використання: система водопостачання, системи тиску, зрошення Типологія: поверхневі Тип продукції: самовсмоктувальні Ліміти використання: Температура рідинитемпература рідини: -10 °C до +40 °C Температура довкілля: до +40 °C Манометрична висота всмоктування: до 9 м (HS) Максимальний тиск у корпусі насоса: 10 бар Безперервна робота: S1 Переваги багатоступінчастого обладнання: практичність; простота експлуатації/установки; широкий асортимент; відповідність світовим стандартам безпеки та якості; економічне енергоспоживання; висока продуктивність; ефективність; стійкість до зношування; здатність роботи у важких умовах; екологічність. Як і вся продукція Pedrollo, насоси серії Plurijet мають традиційну для цього бренду якість, відповідають світовим стандартам електробезпеки, в їх конструкції застосовуються унікальні інноваційні фірмові розробки. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Відцентровий, Самовсмоктувальний Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 57 (м) Пропускна спроможність: 12 (м3/год) Потужність: 1500 (Вт) Напруга мережі: 220~230/400 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Якість води: Чиста Діаметр патрубка: 1" Глибина всмоктування: 9 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1.25" х 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX5 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 57 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 10.5 |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Продуктивність, м3/год | 12.0 |
| Тип води | Чиста вода |
| Тип насоса | Підвищення тиску; Самовсмоктувальний; Відцентровий |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 565 ₴


