Багатоступінчастий самовсмоктуючий насос Pedrollo PLURIJETm 4/80X Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування води навіть у присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується, і хімічно неагресивних рідин для матеріалів, з яких виготовлений насос. Самовсмоктувальні насоси PLURIJET проектовані для перекачування води навіть у присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується. Завдяки безшумності, низькому споживанню енергії та надійності вони рекомендуються для застосування в побуті та в комунальному господарстві, зокрема, для підвищення тиску та подачі води у поєднанні із системами підтримки тиску, для перекачування дощових вод, в іригаційних системах тощо. Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу. Характеристики: Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, застосування у комунальному господарстві Використання: система водопостачання, системи тиску, зрошення Типологія: поверхневі Тип продукції: самовсмоктувальні Ліміти використання: температура рідинитемпература рідини: -10 °C до +40 °C температура довкілля: до +40 °C Манометрична висота всмоктування: до 9 м (HS) Максимальний тиск у корпусі насоса: 6 бар Безперервна робота: S1 Характеристика: Корпус насоса: Нержавіюча сталь AISI 304 Крильчатка: Noryl FE1520PW Напруга (V): 220В 1F Max. потужність, квт: 0.55 Max. подача, куб./год.: 4.8 Max. натиск, метрів: 52 Номінальний струм А: 4.1 Різьблення "дюймів": 1" х 1" (дюйма) Вага кг: 8.6 Гарантійний термін, міс.: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1" х 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 52 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 4.1 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
| Продуктивність, м3/год | 4.8 |
| Тип води | Чиста вода |
| Тип насоса | Підвищення тиску; Самовсмоктувальний; Відцентровий |
| Тиск, бар | до 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 689 ₴


