Насос відцентровий Pedrollo 4CPm 80 Відцентровий малошумний насос Pedrollo серії 4CPm з кількома робочими колесами використовується переважно для перекачування чистої води, а також води з незначним вмістом не агресивних хімічних елементів. Ця модель розрахована на безперебійну роботу у важких умовах, навіть коли є проблеми із значними перебоями у натиску чи нестачі тиску. Насос може здійснювати перекачування води протягом тривалого часу, що робить його одним із лідерів продукції італійського бренду Pedrollo . Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, застосування у комунальному господарстві Використання: система водопостачання, системи тиску, зрошення Типологія: поверхневі Тип продукції: багатоступінчасті Ліміти використання: Температура рідинитемпература рідини -10 °C до +40 °C Температура довкілля до +40 °C Манометрична висота всмоктування до 7 м Максимальний тиск у корпусі насоса 6 бар Безперервна робота S1 Насоси Pedrollo з кількома робочими колесами використовують у дрібній промисловості та також у побуті, у централізованих водопровідних системах. Це стало можливим завдяки компактній формі. Насос здатний тривалий час підтримувати необхідний тиск, що дозволило використовувати його також і в сільському господарстві, для зрошення або поливання садів та городів. 4 – чотири робочих колеса; CP – тип насосного агрегату; m - монофазний (відсутність букви означає, що насос 3-х фазний); N – робочі колеса із нержавіючої сталі (відсутність літери – колеса з латуні); A, B, C – буквене позначення різних потужностей двигунів, що застосовуються. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Відцентровий Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 52 (м) Пропускна спроможність: 4.8 (м3/год) Потужність: 550 (Вт) Напруга мережі: 220~230/400 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Якість води: Чиста Глибина всмоктування: 7 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1" х 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Noryl FE1520PW |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 52 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 6.0 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
| Продуктивність, м3/год | 4.8 |
| Тип насоса | Відцентровий |
| Тиск, бар | до 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 422 ₴


