Відцентровий поверхневий насос Sprut MRS 5 Відцентровий поверхневий насос Sprut MRS 5 є багатоступеневим і призначений для подавання води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к.к.д. і низький рівень шуму. Є чудовим варіантом для використання на станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів. Обмеження: перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні з водою за щільністю та хімічною активністю загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³ показник рН: 6.5 — 9.5 вміст механічних домішок, не більш ніж: 0.01% максимальний розмір часток, не більш ніж: 0.2 мм максимальна температура перекачуваної рідини: +40 °C максимальна температура довкілля: +40 °C максимальний робочий тиск: 0.7 МПа (7 барів) Конструктивні характеристики: моноблокові горизонтальні багатоступеневі корпус насосної камери з чавуну та неіржавкої сталі колесо робоче — відцентрове, закритого типу, виготовлене з високоміцного технополімеру NORYL вал із неіржавкої сталі AISI 304 (AISI 316) ущільнення торцеве — графіт/кераміка/NBR/AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун: асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором, із самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас ізоляції В однофазна будова зі встановленим в коробку виводів конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристика: Призначення: - Для колодязя - Для поливу - Для свердловин Тип: Відцентрові насоси Висота подачі: 55 м Живлення: Мережа Потужність, кВт: 1.15 Продуктивність: 100 л/хв Температура рідини : +40 °C Напруга мережі: 220 В, 50 Гц Тиск: 7 барів Максимальний розмір частинок: 0.2 мм Додаткові характеристики: Максимальне об'ємне подавання: до 6 м³/год (100 л/хв) Максимальна висота всмоктування: 7 м (зі зворотним клапаном у точці забирання води) Клас нагрівостійкості ізоляції В Розміри: 445 х 175 х 184 Вага: 13 кг Гарантія: 24 місяці Країна реєстрації бренду: Україна Ступінь захисту: IP44 Країна-виробник: Китай Комплектація: - Насос - Паспорт - Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13 |
| Висота всмоктування, м | до 7 |
| Габарити (ВхШхГ) | 445 х 175 х 184 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP44 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 мм |
| Матеріал корпусу | Чавун та нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 55 м |
| Потужність, кВт | 1.15 |
| Продуктивність, л/хв | 100 |
| Продуктивність, м3/год | 6 |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором, із самовентиляцією |
| Тип насоса | Відцентровий поверхневий |
| Тиск, бар | до 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 918 ₴


