Насос вихровий Pedrollo PQ 3000 Тип насосів PQ фірми Pedrollo є візровим насосним агрегатом з одним робочим колесом і різьбовими розтрубами, які розташовані перпендикулярно один до одного. Під'єднання двигун-насос – пряме (на одному валу знаходиться ротор двигуна та робоче колесо насоса). Насоси серії PQ використовуються при перекачуванні чистої рідини (води), яка не має абразивних частинок та хімічно неагресивних рідин по відношенню до матеріалів конструкції насосного агрегату. Тип рідини: чиста вода Застосування: промислове застосування Використання: зрошення, система охолодження, система кондиціювання повітря, системи для миття, прасувальні системи, система водопостачання, системи тиску Типологія: поверхневі Тип продукції: вихрові Продуктивність: Подача: до 50 l/min (3,0 m³/h) Натиск: до 180 m Ліміти використання: Температура рідинитемпература рідини: -10 °C до +90 °C Температура довкілля температура довкілля: від -10 °C до +40 °C Манометрична висота всмоктування: до 8 м Максимальний тиск у корпусі насоса: 18 бар Безперервна робота: S1 Компактність та гідравлічні характеристики насосів Pedrollo PQ дозволяють застосовувати їх як у промислових, так і в побутових цілях, як побутове водопостачання (дачі, приватні будинки, виробничі приміщення тощо), водопостачання у складі насосної станції, підвищення тиску в діючій мережі, подача води з колодязів та свердловин, подача води на виробничих процесах, тимчасове водопостачання, полив саду та городу на дачі, перекачування рідини з ємностей. PQ – тип насосного агрегату; m – монофазний (відсутність літери означає, що насос 3-х фазний). Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Вихровий Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 180 (м) Пропускна спроможність: 3.0 (м3/год) Потужність: 2200 (Вт) Напруга мережі: 220~230/400 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 90.0 (град.) Глибина занурення: 8 (м)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 17.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 3/4" х 3/4" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +90 °C |
| Напруга | 380 В В |
| Напір max, м | 180 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 7.0 |
| Потужність, кВт | 2.2 |
| Продуктивність, м3/год | 3.0 |
| Тип насоса | Вихровий |
| Тиск, бар | до 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 116 ₴


