Насос відцентровий Pedrollo JDWm 2/30-4" + ежектор Насоси серії JDW , у разі їхньої наземної установки з зануреним блоком ежектора, забезпечують надійне функціонування навіть у тому випадку, коли рівень води в колодязі знаходиться на 45 метрів нижче за рівень встановлення самого насоса. Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації економічності ці насоси можуть з успіхом застосовуватися в побуті, зокрема, для автоматичної подачі води з невеликих і середніх наповнювальних резервуарів, для зрошення садів і т.д., тобто у всіх випадках, коли глибина всмоктування перевищує нормальні межі (9 метрів). Встановлення зворотного клапана на отворі блоку ежектора є обов'язковим. Рекомендується встановлювати клапан на патрубку нагнітального насоса для забезпечення адекватного врівноважування тиску в процесі роботи. Перед запуском насоса наповніть водою трубопровід, що з'єднує корпус насоса з блоком ежектора. При відкачуванні води з глибини, що не перевищує 9 метрів, блок ежектора (лише 4" ежектор) може бути встановлений безпосередньо всередині корпусу насоса. У цьому випадку перед першим запуском наповніть насос водою, заповнення всмоктуючого трубопроводу не потрібно. або ж у місцях, захищених від атмосферного впливу. Принцип роботи: Серія самовсмоктувальних насосів JDW включає в себе самовсмоктувальні електронасоси відцентрового типу серії PEDROLLO JDW, що застосовуються для відкачування води з глибоких колодязів. Ефект самовсмоктування досягається завдяки використанню «трубки Вентурі», поміщеній усередині вузла ежектора, який встановлюється на насосі або частіше опускається в колодязь і з'єднується з корпусом насоса двома трубами. Тільки частина загальної подачі рідини, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, прямує в нагнітальний патрубок; вода, що залишилася (називається пусковий) рециркулюється за допомогою системи Вентурі, яка, будучи з'єднана з камерою всмоктування, створює в ній розрядження, необхідне для всмоктування води з місця занурення блоку ежектора. Вода, що відкачується з отвору блоку ежектора, змішується в дифузорі Вентурі з рециркульованою водою з насоса, в результаті чого її тиск збільшується за рахунок води, що рециркулюється, і направляється в насос через вихідний трубопровід. Якщо блок ежектора встановлений безпосередньо на корпусі насоса, насоси серії JDW працюють аналогічно до насосів серії JSW. температура рідини: до +40°C максимальна температура довкілля: +40°C JDW – позначення групи насосного агрегату; m - монофазний (відсутність букви означає, що насос 3-х фазний); 1A – типорозмір насосного агрегату; 30 – типорозмір сопла та трубки Вентурі; 4" – мінімальний розмір свердловини у дюймах. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Відцентровий, Самовсмоктувальний Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 75 (м) Пропускна спроможність: 1.68 (м3/год) Потужність: 1100 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Якість води: Чиста Глибина всмоктування: 45 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 25 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1.25" х 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP55 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 75 |
| Потужність, кВт | 1.1 |
| Продуктивність, м3/год | 1.68 |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний; Відцентровий |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 815 ₴


