Дренажний насос Pedrollo Dm/20 Дренажні насоси Pedrollo Dm 20 розроблені для підйому чистої стічної або злегка забрудненої води, вони підходять для професійного та побутового використання, для осушення затоплених приміщень, таких, як підвали, гаражі, для спорожнення басейнів і ванн, для відкачування незабруднених стічних вод. У даній серії насосів Pedrollo використовуються унікальні, конструктивні рішення, які гарантують простоту в експлуатації та безпеку роботи завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному ущільненню валу. Ці насоси застосовуються для екстреного осушення невеликих затоплених ділянок будівель підвалів, гаражів, відкачування побутових стічних вод, видалення води з колодязів, басейнів, каналізаційних відстійників. Ці насоси відрізняються надійністю в автоматичних стаціонарних установках. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, застосування у комунальному господарстві Використання: дренаж, дренаж Типологія: занурювальні Тип продукції: занурювальні Ліміти використання: Температура рідини: до +40 °C Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Корпус насоса: Чавун Крильчатка: Технополімер Довжина кабелю, м: 10 Напруга (V): 220В 1F Max. потужність, квт: 0.75 Max. подача, куб./год.: 15.0 Max. натиск, метрів: 20 Номінальний струм А: 5.7 Різьблення "дюймів": 1,5" (дюйма) Вага, кг: 13.1 Діаметр насоса, мм: 232 Гарантійний термін, міс.: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13.1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр насосу | 232 мм |
| Діаметр патрубка | 1,5" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX8 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 20 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 5.7 |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Продуктивність, м3/год | 15 |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 962 ₴


