Насос дренажний Pedrollo TOP 2 - FLOOR TOP-FLOOR підходить для відведення чистої води без абразивних частинок. Завдяки здатності відкачувати воду до рівня 2 мм від дна вони рекомендуються для екстреного використання в домашніх умовах для термінового осушення затоплених приміщень невеликого об'єму, і в усіх випадках, коли необхідний максимальний ступінь осушення. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування Використання: дренаж, дренаж Типологія: занурювальні Тип продукції: занурювальні Ліміти використання: Температура рідини до +40 °C Глибина застосування під рівнем води до 3 м Температура рідини до +40 °C (Температура рідини до +90 °C на час не більше 3 хвилин) Проходження твердих частинок у зваженому стані до Ø 2 мм Рівень спорожнення до 2 мм від дна Безперервна робота S1 Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Дренажний Спосіб встановлення насоса: Занурювальний Максимальний тиск: 9 (м) Пропускна спроможність: 9.6 (м3/год) Потужність що споживається: 370 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Глибина занурення: 3 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр насосу | 152 мм |
| Діаметр патрубка | 1,25" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40°C |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 9 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 2.0 |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Продуктивність, м3/год | 9.6 |
| Тип насоса | Заглибний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 619 ₴


