Дренажний насос Pedrollo TOP 3 - VORTEX Насоси TOP-VORTEX підходять для дренажу забрудненої води, хімічно неагресивної по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Застосовані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку функціонування насоса завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Рекомендуються для господарсько-побутового застосування, відведення забрудненої води, спорожнення басейнів, відведення побутових стоків, спорожнення накопичувальних колодязів, навіть при присутності у суспензії твердих частинок розміром до Ø 20 мм. Тип рідини: брудна вода Застосування: побутове застосування Використання: дренаж, перекачування трохи забрудненої води, дренаж Типологія: занурювальні Тип продукції: занурювальні Ліміти використання: Температура рідини до +40 °C Глибина застосування під рівнем води до 3 м Температура рідини до +40 °C (Температура рідини до +90 °C при періодичній роботі не більше 3 хвилин) Проходження твердих частинок у зваженому стані до Ø 20 мм Рівень спорожнення до 25 мм від дна Безперервна робота S1 ТОР - позначення групи насосного агрегату; 1 – типорозмір насосного агрегату; VORTEX – робоче колесо відкритого типу. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Дренажний Спосіб встановлення насоса: Занурювальний Максимальний напір: 8.5 (м) Пропускна спроможність: 10.8 (м3/год) Потужність що споживається: 550 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Глибина занурення: 3 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр насосу | 152 мм |
| Діаметр патрубка | 1,25" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40°C |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 8.5 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 2.9 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
| Продуктивність, м3/год | 10.8 |
| Тип насоса | Заглибний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 509 ₴


