Гідроакумулятор горизонтальний Aquapress AFC 150SB 150 л Горизонтальний гідроакумулятор Aquapress AFC 150SB для систем водопостачання зі змінною мембраною, об'ємом 100 літрів. Придатний для питної води. Призначення: Гідроакумулятори призначені для підтримки тиску та запобігання гідроударам у системах водопостачання. У системах холодного водопостачання служать для зниження частоти включення електронасоса і запобігання гідроудару. Гідроакумулятор Aquapress AFC 150SB застосовується у невеликих житлових або промислових системах водопостачання, встановлюється на підлогу в горизонтальному положенні та оснащений майданчиком для встановлення насоса. Характеристики: Максимальна робоча температура: 99°С Об'єм: 150 л Матеріал корпусу: Вуглецева сталь Максимальний робочий тиск: 10 бар Спосіб встановлення: Підлоговий Колір: Блакитний Розташування гідроакумулятора: Горизонтальне (з ніжками) Конструктивне виконання гідроакумулятора: Мембранний Габаритні та приєднувальні розміри: - Висота: 520 мм - Довжина: 810 мм Діаметр приєднувального патрубка: 1"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquapress |
| Колір | Блакитний |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 810х520х520 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм бака, л | 150 |
| Робоча температура | від -10°C до 110°C град. |
| Робочий тиск, бар | до 10 |
| Форма | Циліндр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 443 ₴


